Trzeba żyć, kochani.Trzeba żyć i cieszyć się, i płakać, i

24 marca 2026 22:37

Trzeba żyć, kochani.Trzeba żyć i cieszyć się, i płakać, i przeklinać, i diabli jeszcze wiedzą co robić, ale nie wolno wspominać.

Chłopaku! Jeśli Ją kochasz - zagadaj, bo będzie za późno

24 marca 2026 21:04

Chłopaku! Jeśli Ją kochasz - zagadaj, bo będzie za późno. Jeśli jest jej smutno - przytul i rozwesel Ją. Jeśli źle się czuje - przytul i zaproś Ją do kina. Jeśli nie zależy Ci na niej - odpuść!