Nie zamartwiaj się czymś na co nie masz wpływu, uwierz, że

27 czerwca 2026 23:48

Nie zamartwiaj się czymś na co nie masz wpływu, uwierz, że wszystko się dobrze ułoży, nie blokuj swojej energii negatywnymi emocjami, miej oczy szeroko otwarte, nie bój się zaryzykować i ciesz się życiem.

Zrozumiałam tę oto zasadniczą lekcję. Żeby przetrwać

27 czerwca 2026 23:36

Zrozumiałam tę oto zasadniczą lekcję. Żeby przetrwać, musisz się nauczyć żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać.