Zauważ to że przyjaciel jest jak tlen, gdy tracisz z nim kontakt, popadasz w sen, cały świat już praktycznie dla Ciebie nie istnieje, na jego powrót pobudzasz w swej świadomości nadzieję.
Kochany mój Skarbie, przez przypadek poznany jesteś dla mnie lekarstwem na smutki i rany. Jesteś Aniołkiem, który spadł mi z nieba, jesteś chłopakiem, którego mi trzeba. Jesteś zawsze przy mnie, gdy Cie potrzebuje i za to wszystko serdecznie dziękuje :*
Są ludzie, wyjątkowi... Tacy, którzy z miejsca przyciągają, swoją osobą... Bije z nich ciepło, miłość i dobro... Wtedy wiadomo, że są wspaniali... Wybrani... I takich właśnie,świat potrzebuje... Takich właśnie, jak TY.