Owszem, nie jestem idealna. nie mam cudownego uśmiechu, który onieśmiela każdego kolesia, za to mam ten jedyny wyjątkowy, który tak bardzo lubisz. Nie mam przepięknych oczu, za to mam w nich taką głębie, że potrafisz się w nie wpatrywać pół godziny, bez przerwy.
Nie zawsze sobie zdajemy sprawę z tego, iż nie odzywając się do kogoś lub chwilowo milcząc, możemy sprawić komuś wielką przykrość!!. Milczenie czasem może boleć bardziej niż słowa krytyki.
Pomimo swych obaw, szczęściem dla mnie postanowiłaś zaryzykować. Dziś mam Ciebie przy sobie, taką piękną, subtelną. Już od dawna uważałem, że powinnaś być ze mną.