Czasami życie stawia nas przed trudnym wyborem a my boimy się zmian. Nie dlatego że nie wiemy czy to się uda. Po prostu ciężko rozstać nam się z tym z czym się już nauczyliśmy radzić. Zbyt często patrzymy w przeszłość i tracimy to co możemy zyskać.
Dwóch facetów wnosi trzeciego zupełnie nawalonego, tak że nie może się utrzymać na nogach. Siadają przy barze i jeden mówi do barmana: - Dwa piwa! - A ten w środku nie pije? pyta barman. - Nie, to kierowca.