Wiecie co... Wszystko mnie już wkurza. Wyjadę stąd może

2 października 2025 00:00

Wiecie co... Wszystko mnie już wkurza. Wyjadę stąd może wrócę, może nie. Zobaczymy kto za mną będzie tęsknił, pewnie nikt, bo to ja jestem czarną owcą w rodzinie i ja stwarzam najwięcej problemów lepiej by pewnie było gdyby się mnie pozbyli...

O ile rozmowa jest tekstem, o tyle śmiech jest muzyką

1 października 2025 17:23

O ile rozmowa jest tekstem, o tyle śmiech jest muzyką, sprawiającą, że wspólnie spędzony czas staje się melodią, której można słuchać w kółko i nigdy nie straci uroku.

Najładniej uśmiechają się Ci którzy cierpią. Najpiękniejsze

1 października 2025 16:52

Najładniej uśmiechają się Ci którzy cierpią. Najpiękniejsze oczy mają Ci którzy dużo płaczą. Najlepiej słuchają Ci których nikt nie słucha.