Wiecie co... Wszystko mnie już wkurza. Wyjadę stąd może wrócę, może nie. Zobaczymy kto za mną będzie tęsknił, pewnie nikt, bo to ja jestem czarną owcą w rodzinie i ja stwarzam najwięcej problemów lepiej by pewnie było gdyby się mnie pozbyli...
O ile rozmowa jest tekstem, o tyle śmiech jest muzyką, sprawiającą, że wspólnie spędzony czas staje się melodią, której można słuchać w kółko i nigdy nie straci uroku.