Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. Odejść

6 sierpnia 2025 09:33

Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. Odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. Z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. W takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.

Wciąż pod wiatr, wciąż pod górkę, ale idę.... Walczę z tym

6 sierpnia 2025 01:56

Wciąż pod wiatr, wciąż pod górkę, ale idę.... Walczę z tym, co mnie osłabia i szukam tego, co mnie wzmacnia. Mam siłę pomimo tylu porażek. Głowa do góry, dopóki w siebie wierzysz, możesz udźwignąć wszystko.