Codziennie uświadamiamy sobie, że żyjemy w mieście śmierci

22 czerwca 2026 17:06

Codziennie uświadamiamy sobie, że żyjemy w mieście śmierci. Śmierć na każdym rogu, w murach płonącego domu, w cieniu bramy, w kołach nadjeżdżającego samochodu. Świat jest wypełniony morzem trupów,oceanem łez, którego nikt nie potrafi zatrzymać

Czas. Nie można go zatrzymać, nie można przewinąć. Leci

22 czerwca 2026 05:46

Czas. Nie można go zatrzymać, nie można przewinąć. Leci jakby się gdzieś śpieszył. Nie jest od nikogo zależny. Nie pyta czy może iść dalej. Minuta leci za minutą, godzina za godziną, dzień za dniem, lato za latem.. i tak w kółko.