Pamiętaj raźniej zawsze, gdy ktoś stoi z boku.. gdy dzieli z tobą łzę, która spływa z twoich oczu.. gdy jest mimo kłopotów, w chwili gdy ciężko oddychać
Bo czasem tak bywa, że człowiek, którego zna się przykładowo głupi tydzień albo dwa tygodnie, staje się kimś, bez kogo obejść się nie można :* Kocham Cię Skarbie :*