Wszystko kiedyś przeminie... Choć wydawało się, że będzie trwać wiecznie. Te wszystkie wspólnie spędzone razem chwile, tyle poświęconego czasu, nagle wszystko znika, pozostaje tylko tęsknota. Tęsknota za kimś kto już nigdy nie będzie tak blisko, nigdy nie będzie już Twój.
Ludzie tylko wtedy są prawdziwymi przyjaciółmi, kiedy jeden jest gotów oddać życie za drugiego, bez namysłu, refleksji, i bez zważania na poniesioną stratę.