Rodzimy się.. lecz po co? tak naprawdę nikt nie zna celu

11 czerwca 2026 08:49

Rodzimy się.. lecz po co?
tak naprawdę nikt nie zna celu.
Umieramy... zwykle nocą.
lecz by nie skończyc tak jak wielu
innych, szukamy powodu, tego co nie znamy.
Dlaczego sie rodzimy, dlaczego umieramy.

Myślę, że byłbym najgorszym z możliwych psychiatrów, gdyż

11 czerwca 2026 08:15

Myślę, że byłbym najgorszym z możliwych psychiatrów, gdyż rozumiałbym każdego z moich pacjentów i przyznawałbym mu rację.