Jeżeli kochasz kogoś, bierzesz go całego z jego

19 lutego 2026 09:52

Jeżeli kochasz kogoś, bierzesz go całego z jego przyzwyczajeniami i jego obowiązkami. Bierzesz go z jego historią, jego przeszłością i teraźniejszością. Bierzesz wszystko albo nic..

Znasz to uczucie, kiedy przypominasz sobie o wszystkich

19 lutego 2026 08:28

Znasz to uczucie, kiedy przypominasz sobie o wszystkich swoich problemach? Taa ... I nagle zdajesz sobie sprawę, że przecież nikt Cię nie rozumie. Nie masz osoby, która Ci pomoże, bo nagle wszyscy zniknęli. Tak po prostu. Niby gdzieś tam są, ale mają swoje życie ii nawet jeśli byli częścią twojego życiorysu, w którymś momencie się z niego wypisali... Znasz to ?