Nienawidzę tego uczucia gdy nagle czujesz się przygnębiona

20 maja 2026 03:25

Nienawidzę tego uczucia gdy nagle czujesz się przygnębiona bez żadnego ostrzeżenia bez oczywistego powodu. Po prostu to się dzieje czujesz się pusta i beznadziejna, czujesz się zmęczona tak jakbyś już nigdy miała nie ruszyć na przód. I kiedy ktoś pyta Cię co jest nie tak? Nie potrafisz odpowiedzieć bo nic nie przychodzi Ci do głowy. Wtedy zaczynasz nad tym myśleć... i w tym momencie po prostu zdajesz sobie sprawę, jak dużo rzeczy jest nie tak.

Żaden związek nie jest stratą czasu. Bo nawet jeśli nie

20 maja 2026 03:14

Żaden związek nie jest stratą czasu. Bo nawet jeśli nie dostajesz tego czego chcesz dowiadujesz się czego nie chcesz. I zyskujesz szansę uniknięcia tego w przyszłości.