Szkoda czasu na czekanie. Trzeba wziąć los w swoje ręce i

18 października 2025 07:50

Szkoda czasu na czekanie. Trzeba wziąć los w swoje ręce i zająć się swym życiem, a nie czekać aż coś się zdarzy, bo może nie zdarzyć się nic.

Wiecie co? Właśnie zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę

18 października 2025 06:03

Wiecie co? Właśnie zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę nikt mnie do końca nie zna. Ludzie myślą, że wiedzą o mnie wiele, a nawet wszystko, a im dłużej się zastanawiam to dochodzę do wniosku, że bardzo mało wiedzą. Nikt nie zna mnie w całości. I chyba nikt, nigdy nie pozna.