Jest mi tak bardzo źle, że nie umiem tego opisać. Dobrze

19 października 2025 21:37

Jest mi tak bardzo źle, że nie umiem tego opisać. Dobrze, że mogę sobie tutaj popłakać i pojęczeć. W moim realnym świecie wymagają ode mnie uśmiechu i wielkiego szczęścia ;/

Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło, i smucą tym co Ci

19 października 2025 21:25

Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło, i smucą tym co Ci się udało. Zauważyłaś? Te twarze, na które już nie możesz patrzeć, zawinęłabyś się od tego gdzieś daleko.. Przynajmniej na chwilę, ale to jest życie, nie zerwiesz się, nie na długo. Musisz inaczej szukać przed tym syfem schronienia.