Zawsze tłumaczymy się tym, że nie mamy już na nic siły, ale

4 marca 2026 08:08

Zawsze tłumaczymy się tym, że nie mamy już na nic siły, ale ta siła jest gdzieś tam w nas, tylko trzeba ją dostrzec i czegoś naprawdę chcieć. Zawsze tłumaczymy się tym, że nie mamy już na nic siły, ale ta siła jest gdzieś tam w nas, tylko trzeba ją dostrzec i czegoś naprawdę chcieć.

Należy przyznać że szczęście w tym życiu opiera się na

4 marca 2026 06:27

Należy przyznać że szczęście w tym życiu
opiera się na nadziei nowego i zupełnie
innego życia jest się szczęśliwym wtedy,
gdy bliskie jest uobecnienie tej nadziei