Zrozumiałam tę oto zasadniczą lekcję. Żeby przetrwać

27 czerwca 2026 23:36

Zrozumiałam tę oto zasadniczą lekcję. Żeby przetrwać, musisz się nauczyć żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać.