Siedzi we mnie tyle słów tyle łez, cierpienia, złości

8 czerwca 2026 12:33

Siedzi we mnie tyle słów tyle łez, cierpienia, złości, nerwów, zawiści, bólu. Mimo że bardzo chciałabym nie mogę pozwolić sobie na wybuch.

Ostatnio mam problem z nerwami. Wszystko mnie wkurza. Mam

2 czerwca 2026 01:01

Ostatnio mam problem z nerwami. Wszystko mnie wkurza. Mam momenty, że najchętniej rozjebałabym całe otoczenie: Bo życie jest niesprawiedliwe :P