Lubię wracać do wspomnień, choć to boli. Lubię czasem mieć

26 listopada 2025 04:02

Lubię wracać do wspomnień, choć to boli. Lubię czasem mieć łzy w oczach, choć to smutne. Lubię cierpieć uczuciem z przeszłości, choć to teraz nie ma znaczenia. Jednak najbardziej lubię uświadamiać sobie później, że to wszystko mnie czegoś nauczyło, że to mnie wychowało. I kochać życie.

Nie bójmy się lat, które przemijają. To one nam przecież

10 listopada 2025 13:20

Nie bójmy się lat, które przemijają. To one nam przecież mądrości dodają. Nie od razu jabłoń owoce wydaje. Miłość, także z wiekiem dojrzalsza się staje.

Nie ubolewam nad żadną decyzją ani żadnym dniem w swoim

10 listopada 2025 03:47

Nie ubolewam nad żadną decyzją ani żadnym dniem w swoim życiu. Z pomyślnych się cieszę, z gorszych jeszcze bardziej. Każda zła decyzja, czy też zły dzień, to cenna lekcja, która sprawia, że stałam się silniejsza w swoich działaniach.