Bez tego będzie mi łatwiej. Słońce będzie świecić tak samo

18 czerwca 2026 04:13

Bez tego będzie mi łatwiej. Słońce będzie świecić tak samo pięknie w każdy dzień, każda noc będzie smakować tak samo mocno, a ja przestanę wreszcie czekać na coś co nigdy się nie wydarzy.

- Ej! Poczekaj! Bo zapomniałam o jeszcze jednym... - Co

18 czerwca 2026 02:52

- Ej! Poczekaj! Bo zapomniałam o jeszcze jednym... - Co znowu? - Zapomniałam strzelić Ci w pysk za wszystkie upokorzenia, kochanie ! ;*