Wszędzie jest niebo bo śmiejesz się znów... Serce mi bije na dźwięk Twoich słów... I nagle z radością na świat patrzeć chcę... Gdy jesteś tak blisko mnie przy Tobie noc... Ma słońca blask serc naszych rytm... Połączył dziś Nas to MIŁOŚĆ tak sprawiła że Jesteś tak blisko mnie...
Uciekałam, kiedy tylko sprawy zaczynały się komplikować, ponieważ żyłam w przeświadczeniu, że wszystko i tak skończy się tragicznie. Jedyna forma kontroli, jaką stosowałam, to decyzja, by odejść, zanim ktoś odejdzie ode mnie.
Kochany mój Skarbie, przez przypadek poznany jesteś dla mnie lekarstwem na smutki i rany. Jesteś Aniołkiem, który spadł mi z nieba, jesteś chłopakiem, którego mi trzeba. Jesteś zawsze przy mnie, gdy Cie potrzebuje i za to wszystko serdecznie dziękuje :*