Po prostu zakochaliśmy się w sobie. Na to nie można nic poradzić, prawda? Nie możesz zdecydować, w kim się zakochasz, kiedy i gdzie. To się po prostu dzieje.
Jeśli mogłabym coś w sobie zmienić, zmieniłabym tylko jedno. To, że za bardzo się wszystkim przejmuję. Tym co zrobiłam, czego nie zrobiłam, co zrobię i czego nie zrobię. A przecież jutro już może mnie nie być.