Naturalnie, mamy prawo do własnej opinii. Jest jednak

16 maja 2026 11:06

Naturalnie, mamy prawo do własnej opinii. Jest jednak różnica między: "Nie zgadzam się z tobą", a wbiciem komuś tasaka w twarz i nasikaniem na jego grób, tak mi się przynajmniej wydaje.

Nadzieja jest podstawą ludzkiego szczęścia, kawałkiem

16 maja 2026 10:43

Nadzieja jest podstawą ludzkiego szczęścia, kawałkiem marzeń i ćwiartką życia. Dzięki niej człowiek nie poddaje się na starcie, dąży do tego co chciałby osiągnąć...