A kochasz i ta druga strona o tym wie, puść tą osobę wolno, nie trzymaj przy sobie, jeśli wróci będzie Twoja, jeśli nie wróci, znaczy, że jej nie miałeś.
Gorsza od zdrady jest zabawa w miłość. Oszukiwanie innych, kłamstwo. To przynosi cierpienie. Szczególnie kiedy ktoś jest zakochany. Taka zabawa rani i łamie serce. Wtedy trudno odbudować miłosć. Miłość opiera sie na prawdzie