Z okazji imienin, życzę Ci, \naby udało Ci się wszystko co zaplanowałeś,\nżeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu\ni pogoda ducha na co dzień.
Dziś są Twoje urodziny, więc życzenia od rodziny. Dużo zdrówka i miłości, szczęścia i wielkiej radości. Dużo słodkiej czekolady i prezentów do szuflady, i cukierków i lizaka, a ode mnie masz buziaka.
Dzisiaj imieninki ,\nwięc życzę Panience\nzawsze słodkiej minki, \nprócz tego byś miała szczęście \ni by los Ci sprzyjał, \nna przykrości żebyś nie narzekała \ni byś zawsze tak ładnie wyglądała!