Udaję, że się śmieję gdy znajomy pokazuje mi śmieszny

5 lipca 2025 13:38

Udaję, że się śmieję gdy znajomy pokazuje mi śmieszny obrazek, żeby nie wiedział, że siedzę tyle czasu w necie i widziałem to milion razy.

To bardziej przerażające, niż gdyby ktoś obcy skradał się

5 lipca 2025 13:12

To bardziej przerażające, niż gdyby ktoś obcy skradał się po korytarzach. Od obcego można uciec. Nie można uciec od samego siebie.